Visitas

 

Visita al Planetario de Pamplona para el grupo

Soinua eta Zarata: Gelarako soinu isolatzailea

PARTICIPANTES

Maitane Etxabe San Adrian

Ane Cordero Gomez

Nuria Urquiola Jaureguibeitia

Unai Manterola De La Cuadra

PORFESOR

Jose Igancio Sarasua Aranguren

CENTRO ESCOLAR

Antoniano ikastetxea

 

Visita tutorizada en Erabi para el grupo

Hezurretako euskarriak polimero biodegradagarriekin

PARTICIPANTES

Ibai Armañanzas Bayona

Ignacio Fernandez Arriaga

Hodei Oreja Elso

Jon Sarria Lopez

PORFESORA

Oihana Razkin Aguirre

CENTRO ESCOLAR

San Fermin ikastola

 

Visita tutorizada en TZBZ para el grupo

Giza pertzepzioari buruzko ikerketa zientifikoa entzumena

PARTICIPANTES

Olatz Barrio Santos

Laida Diez Sanchez

PORFESORA

Maria Alberdi Ibarzabal

CENTRO ESCOLAR

Lauaxeta Ikastola

 

 

Visita tutorizada en CFM para el grupo

Plastikoaren eragina: aste batean zenbat plastiko kantitate erabiltzen dugu?

PARTICIPANTES

Erlantz Gonzalez

Ekhi Goia

June Zapirain

Nahia San Argimiro

PORFESOR

Beñat Arana 

CENTRO ESCOLAR

Zurriola Ikastola

 

Visita tutorizada en CFM para el grupo

SINTOMAPP: gaixotasun infekziosoei buruzko aplikazioa

PARTICIPANTES

Irati Calvarro Zapata

Enara Donavera Garcia

Leire Gonzalez Martin

Maria Sanchez Guardado

PORFESOR

Asier Irazusta Olariaga

CENTRO ESCOLAR

Magale Salestarrak Ikastetxea

 

 

Visita tutorizada en Neiker para el grupo

Lurraren azterketa

PARTICIPANTES

Nagore Burga Ramos

Iune Cestau Mariñelarena

Irati Iturriotz Belauntzaran

PORFESORA

Ainhoa Illarramendi Isasi

CENTRO ESCOLAR

Amazabal BHI

 

 

Visita tutorizada en Tecnalia para el grupo

Meca Electronic Step: ikastetxeko eskaileretan energia sortzeko sistema

PARTICIPANTES

Aritz Lazkano Muniategi

Lander Uribesalgo de la Fuente

Nayla Perez Viñarás

Jon Larrañana Marco

PORFESORA

Itxaso Fernandez Moreno

CENTRO ESCOLAR

Aranzadi Ikastola

 

Visita tutorizada en Tecnalia para el grupo

Gorputzaren indarra erabiliz gailuak kargatzeko sistema

PARTICIPANTES

Cosme Gartzen

Mikel Pinedo

Itsaso Olea

PORFESORAS

Olatz Madarieta eta Xiomara Gezuraga

CENTRO ESCOLAR

Barrutialde BHI

 

 

Visita tutorizada en CIC nanoGUNE para el grupo

Depresioa nerabeetan eta hesteetako mikrobiota

PARTICIPANTES

Alex Lopez Lasa

Iraia Perez Barahona

Jules Soroa Aguado

Pedro Velasco Orellana

PORFESORA

Inge Irazustabarrena Irazustabarrena

CENTRO ESCOLAR

Beasaingo La Salle

 

Visita tutorizada BcMaterials para el grupo

Improving Goalball by positioning bracelets

PARTICIPANTES

Ane Moja Celaya

Igor Egido Diaz

Martin Aguado Perez

Nerea Garcia Portillo

PORFESOR

Julen Kortajarena Urkola

CENTRO ESCOLAR

Begoñazpi Ikastola

 

Visita tutorizada DIPC para el grupo

ENERGY STAIRS

PARTICIPANTES

Jon Vallejo Lopez

Oihan Perez Torrontegi

Oier Martinez Alvarez

Beñat Sanjuan Malaxetxebarria

PORFESOR

Imanol Amuriza Saratxaga

CENTRO ESCOLAR

San Nikolas Ikastola

 

Visita tutorizada en Ikerbasque para el grupo

Untitled-1 by Genie Wiley (niños ferales)

PARTICIPANTES

Xiyu Wu None

Nahia Ruiz Martínez

PORFESORA

Inmaculada Lorda Lorda

CENTRO ESCOLAR

Colegio Nuestra Señora del Carmen Indautxu